brex.ir
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۱۵ بازدید

مهندسان خودرو در مقابل مهندسان نرم افزار

مهندسان خودرو در مقابل مهندسان نرم افزار

مهندسان خودرو در مقابل مهندسان نرم افزار

مهندسان خودرو

تقاضا برای مهندسان در صنعت حمل و نقل احتمالاً زیاد است، زیرا شرکت‌های خودروسازی و سازندگان قطعات در حال کار بر روی توسعه فناوری‌های پیشرفته مانند خودروهای هیبریدی و الکتریکی هستند. زمینه هایی وجود دارد که مهندسان می توانند در زمینه های خاصی مانند طراحی، سیستم های اگزوز و موتورها تخصص داشته باشند. برخی از آنها برای شرکت های مشاوره مهندسی، شرکت های خودروسازی و بسیاری از شاخه های صنایع تولیدی، فرآوری و حمل و نقل و همچنین برای آژانس های حمل و نقل دولتی و محیط زیست کار می کنند. کار مهندسان خودرو همچنین شامل کار در دفاتر بر روی رایانه است، اما آنها همچنین برای انجام آزمایش ها یا جمع آوری داده ها به مراکز تولیدی سفر می کنند.


مهندسان نرم افزار

یک مهندس نرم افزار خوب اغلب می تواند یک پروژه را توجیه کند، نرم افزار بنویسد و صحت راه حل را به طور مستقیم و مستقل بررسی کند. بهترین مهندسان نرم افزار کنجکاو هستند تا دریابند چرا کاری به این صورت انجام می شود و همچنین می توانند نسبت به راه حل ها عینی باشند. برای تبدیل شدن به یک مهندس نرم افزار، فرد نیاز به گذراندن یک مدرک یا دوره مناسب دارد، مانند علوم کامپیوتر که شامل برنامه نویسی، حل مشکلات، عیب یابی و برخورد با دیگران است. برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس خبره به یک ذهن خلاق نیاز است.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


عزیزانی که مایل به همکاری با ما در حوزه ی مدیریت قسمت های مختلف سایت هستند، میتوانند مدارک و رزومه خود را برای ما ارسال نمایند .